Adil Kullanım Kotasindan herkesin şikayetçi olduğu ve malesef internetin tadını bile çıkaramadıklarının farkındayım. Fakat Tesadüfen bir yöntem bularak download canavari olan arkadaşlara bir yöntem sundum ve bunu arkadaşların daha iyi anlayabilmeleri için video kaydı alıp youtube’de paylaştım . Yazının altında göreceksiniz.

Arkadaslar, mantikli  olarak şöyle anlatayım size.

Hızlı vds makina satiyorum . almak isteyen bana ulaşsin 10-20-30 TL olarak fiyatlari değişiyor aylik olarak satiyorum.

Vds makina aynı bilgisayar gibi uzaktan yonetebiliyorsunuz fakar vds makinada 100 mbps download 100 mbps upload hızı var daha fazla hız istiyorsani ve iyi bir bilgisayar istiyorsanız dedical sunucu almaniz gerekiyor onunda fiyati biraz yüksek ve dedical sunuda satıyorum.

Arkadaslar torentten v.b sitelerdein vds bilgisyarımızdan hızlı şekilde indirmemizi yapip filezillayla bir web sunucusu yada sınırsız diski ve banwicti olan bir web hostingimize aktariyoruz ftp yoluyla ve kendi bilgisiyarımızdan filezilla yoluyla ftp üzerinden dosyayi download ediyoruz. FTP üzerinden veri indirdiğimiz için ttnetin ve superonlinenin filtre sistemine takılmadan mavcut gerçek hızınızla indirmeye basliyorsunuz ve denemek için 8 gb veri arkadasimin internetinde denedim ve gerçekten işe yarıyor.

Buyrun Videomuzu izleyelim. Lütfen videoyu paylaşin paylaştirin adil kullanım yüzünden download yapamayan arkadaşlar sevinsinler.

 

3 YORUMLAR

  1. hosting alıcağımıza kendi pc mize ftp sunucu kursak direk oraya bağlanıp atsak olmuyomu yada vds e ftp sunucu kuramazmıyız. birde 10 tl lik sunucunun özellikleri nedir almak istesek ödemeyi nasıl yapıcaz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here