Hakkımda

Mert Kuşkapan

Merhaba ben Mert KUŞKAPAN. Teknoloji ile iç içe yaşadığım için gün geçtikçe bilgisayar problemleri artan birçok kişi görüyorum ve facebook üzerinden özel mesaj yardımı ile ve gruplardan çok soru geliyor bana. Bende bundan 1 kişi değil birçok kişi faydalansın diye Help Mert‘i kurdum ve onların yaşadığı genel problemlerin kesin ve pratik çözümlerini sizlerle de paylaşıyorum. Sizin veya yakınınızın problemini web sitem de bulabilir veya yardım iste bölümünden benimle iletişime geçerek probleminize çözüm bulabilirsiniz.

HelpMert gördüğü yoğun ilgi sebebi ile YouTube üzerinde bir teknoloji kanalı haline geldi ve düzenli olarak video içerik sunmakta. 2 yıllık başarının ardından artık bir çok ünlü firma ile çalışıyorum ve onların ürünlerini sizler için inceleyip YouTube Kanalımda yayınlıyorum. HelpMert artık markalaştı.  Marka tescilini almak ile birlikte 35-38-42 sınıflarında patenti alındı.
YouTube kanalıma abone olmayı ve abone ol butonunun yanındaki çana tıklayıp bildirimleri açmayı unutmayın.
  Abone Olmak için Tıklayınız

6 Haziran 2016 Tarihinde HelpMert kimdir isimli bir video hazırladım.. Bu yola nasıl çıktığımı ve kim olduğumu açıkladım. Tabi o tarihten sonra oluşan gelişmeleri buradan duyuracağım.


Beni Takip ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Facebook , Twitter  ve YouTube adreslerimiz üzerinden bizlere abone olmayı ve bizlere destekte bulunmayı asla unutmayın.


Saygılarımla

Help Mert