2. Arge İnovasyon Zirvesi ve Sergisine davetlisiniz. Bu etkinlik baya efsane olacağa benziyor ve siz değerli takipçilerimizi görmekten mutluluk duyarız.
Etkinliğimiz 6-7 Eylül’de Lütfi Kırdar Kongre Merkezi, İstanbul’da sizleri bekliyor olacağız. Bir aksilik olmaz ise ben de sizlerle olacağım.

Etkinliğimiz ÜCRETSİZDİR.
Katılmak için BURAYA TIKLAYARAK KAYIT OLABİLİRSİNİZ.

Peki bu etkinlikte neler olacak hemen şöyle bir bakalım.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı himayelerinde Sağlık Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, TÜBİTAK, DEİK ve TOKİ’nin katkıları ile Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) tarafından 06-07 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde “2. AR-GE İNOVASYON ZİRVESİ ve SERGİSİ” düzenlenecektir.

Etkinlik Türkiye’nin Ar-Ge ve İnovasyon stratejilerine katkıda bulunmak, üreten Türkiye’nin teknolojide geldiği noktaları göstermek, üniversite, sanayi ve kamu işbirliğini geliştirmek, inovatif projelerin yatırıma dönüşmesine, mevcut projeler ile ülke içerisinde ortak bir üretim sinerjisi oluşmasına, ulusal ve uluslararası sanayici ve yatırımcılara ülkemizdeki teşvik olanaklarının anlatılması sureti ile yatırımların artmasına katkıda bulunmak üzere tüm bileşenleri, ortak bir platformda buluşturmayı amaçlamaktadır.

Bu güzel etkinliği kimler renklendirecek ve bizlere bilgi aktaracak?


Etkinliğimiz İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Ve Sergi Sarayında gerçekleşecektir. Sizleri bekliyoruz 🙂
Gümüş Cad. No:4 34367 Harbiye / İstanbul / Türkiye

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here