En İyi Navigasyon Uygulamaları

0
En İyi Çevrim Dışı Ücretsiz Navigasyon Uygulamaları
Ücretsiz En İyi Navigasyon Uygulamarı

Merhaba, sevgili Help Mert izleyicileri; navigasyon uygulamasını düşündüğümüzde, genellikle akılmıza Google Haritalar ve Yandex Maps geliyor. Bunun nedeni ise en çok kullanılan navigasyon uygulamaları olmalarıdır. Google, özellikle son birkaç yıl içinde gerçekten navigasyon uygulamarında başı çekti. Ancak, Google Haritalar’ı sevmiyorsanız birçok farklı navigasyon uygulaması var. Bu makalede Android ve İos için en iyi navigasyon uygulamaları hakkında bahsedeceğiz.

Ücretsiz En İyi Navigasyon Uygulamaları

1. HERE WeGo – Ücretsiz En İyi Navigasyon Uygulamaları

HERE WeGo, navigasyon uygulamalarında Google Maps’in ciddi rakiplerinden biridir. Tüm dünyada haritalama seçenekleriyle sade ve zarif bir arayüze sahiptir. Bölgenizde çevrimdışı kullanım için haritalar indirebilirsiniz. Kullanımı bedava. Ayrıca haritaları değiştirmenize izin veren bir harita yaratıcısı uygulaması da vardır.

Google Play’den İndir App Store’den İndir

HERE WeGo Ücretsiz Navigasyon Uygulaması
HERE WeGo Nedir? HERE WeGo Nasıl Kullanılır?

2. MapFactor GPS Navigation Maps – Ücretsiz En İyi Navigasyon Uygulamaları

MapFactor, az popüler olan navigasyon uygulama seçeneklerinden biridir. Temel navigasyon ve GPS özelliklerini içerir. OpenStreetMap kullanır. Bu, isterseniz aylık olarak güncellenen ücretsiz çevrimdışı haritalar alabileceğiniz anlamına gelir. Ek harita seçenekleri de vardır, ancak ücret ile alınabilir. Diğer özelliklerden bazıları ses yönleri, sınır ötesi yönlendirme, 2D ve 3D modları, gece ve gündüz temaları ve daha fazlasını içerir. Bu GPS uygulaması ayrıca dünya çapında düzinelerce ülkeye de destek veriyor.

Google Play’den İndir App Store’den İndir

MapFactor GPS Navigation Maps Ücretsiz Navigasyon Uygulaması
MapFactor GPS Navigation Maps Nedir? MapFactor GPS Navigation Maps Nasıl Kullanılır? En çok kullanılan navigasyon uygulamaları

3. Google Haritalar – Ücretsiz En İyi Navigasyon Uygulamaları

Google Haritalar; navigasyon uygulamasında, diğer alanlarda olduğu gibi çok iyi. Standart adım adım yol tariflerini alacaksınız. Ayrıca, canlı trafik güncellemeleri, toplu taşıma programları hakkında bilgi (mevcutsa) ve insanlara konum atmaya (Konum nasıl atılır?) kadar bir çok özellik içerir. Bu ücretsiz ve hatta geçici kullanım için çevrimdışı haritalar indirebilirsiniz. Konumlara, işletmelere ve hatta evlere daha yakından bakmak için Google Street View’ı da indirebilirsiniz.

Google Play’den İndir App Store’den İndir

Google Haritalar Ücretsiz Navigasyon Uygulaması
Google Haritalar Nedir? Google Haritalar Nasıl Kullanılır? En çok kullanılan navigasyon uygulamaları

4. Maps.Me – Ücretsiz En İyi Navigasyon Uygulamaları

Maps.me, başka bir ücretsiz navigasyon uygulaması. Çevrimdışı haritalar, dönüş yol tarifleri ve OpenStreetMap aracılığıyla güncellenen haritaları sunuyor. Yer işaretleme yerleri, çevrimdışı arama, trafik verileri (varsa) ve dünya çapında desteği de vardır. Google Haritalar uygulamasının sunduğu çoğu özelliğe sahip.

Google Play’den İndir App Store’den İndir

Maps.Me Ücretsiz Çevrim Dışı Navigasyon Uygulaması
Maps.Me Nedir? Maps.Me Nasıl Kullanılır? En çok kullanılan navigasyon uygulamaları

5. Waze – GPS, Haritalar & Trafik – Ücretsiz En İyi Navigasyon Uygulamaları

Waze, listedeki ikinci Google navigasyon uygulamasıdır. Google Haritalar ile birkaç özelliği paylaşıyor. Ancak, Waze hala kendi başına mükemmel. Trafikte gerçekte çalışan kişiler tarafından canlı trafik güncellemelerine sahiptir. Hız yapmadığınızdan emin olabilirsiniz, polisin nerede olduğunu kontrol edebilir ve diğer yararlı sürüş bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca rotanızda daha ucuz benzinlikler bulabilir, arkadaşlarla konum paylaşımı (Konumumu Nasıl Paylaşabilirim?) yapabilir ve hatta deneyime gerçekten katkıda bulunanlar için bir sıralama sistemi bile vardır. Uygulama içi satın alma olmadan tamamen ücretsiz. Uygulama ayrıca her yıl boyunca bol bol taze, eğlenceli güncellemeler alır. Kesinlikle en ilginç navigasyon uygulamalarından biri.

Google Play’den İndir App Store’den İndir

Waze Ücretsiz Navigasyon Uygulaması
Waze Nedir? Waze Nasıl Kullanılır? En çok kullanılan navigasyon uygulamaları


Abone Olmak için Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here