Phantom DJI 3 İncelemesi

Phantom DJI 3 İncelemesi

Phantom DJI 3 incelemesinde şunu farkettim ki gerçekten verilen parayı hak eden tek drone. Stabil ve pratik çalışmasıyla beraber bununla hem eğlenebilir hem de işi ticarete dökebilirsiniz. Havadan görüntülemeler ile kendi işinizi bile kurabilirsiniz. Tabi Phantom bu konuda çok iddialı. Peki ya siz?
Devamı hakkındaPhantom DJI 3 İncelemesi

Cooler Master Seıdon 120V V2 Kutu Açılış & Montaj

Cooler Master Seıdon 120V V2 Kutu Açılış & Montaj

Cooler Master Seıdon 120V V2 sıvı soğutmanın adını çok kez duyduk ve kullandık. Artık bunu inceleme vakti geldi diye umuyorum. Sizler için kutu açılışı ve montaj videosu hazırladım.  Versiyon 1 de ki sorunlar ve kullanıcı deneyimleri, geri dönüşleri göz önüne alınarak çeşitli sorunları ve sus sesi gibi bir çok sıkıntılı sorunları çözmüşler. Bunlarla beraber Versiyon 2 tam madalya hak edecek bir ürün olmuş.
Devamı hakkındaCooler Master Seıdon 120V V2 Kutu Açılış & Montaj

Ricoh Theta S 360 Kamera İncelemesi

Ricoh Theta S 360 Kamera İncelemesi

Bu gün sizlerle beraber Ricoh Theta S 360 Kamerasını inceleyeceğiz.

360 kamera ile birbirinden güzel resimler çekebilir ve videolar hazırlayabilirsiniz. Tamamen sizin aklınızda kurguladığınız şekilde istediğiniz videoları çekebilirsiniz. Kayak yaparken veya araba sürerken. Sadece buradaki amaç. Kimi veya nereyi izleyeceğini izleyiciye bırakmak. Aynı zamanda sanal gerçeklik gözlüklerinde de izlenebilir ve kullanılabilir olması bir hayli insanları büyülemiş durumda. Profesyonel kamerası ile birlikte kaliteli resimler ve videolar çekebilirsiniz. Devamı hakkındaRicoh Theta S 360 Kamera İncelemesi

GarageBand Uygulama İncelemesi

GarageBand Uygulama İncelemesi

Günümüzde artık herkes kendi imkanlarına göre müzik yapabiliyor. Enstrüman çalabiliyor ve buna denk olacak şekilde tüm enstrümanları tek bir uygulamada toplayan Apple IOS 6.0’dan beri GarageBand uygulamasını geliştiriyor. Gerçekten müzik camiasına büyük katkısı olan GarageBand uygulaması ile hiçbir bilginiz olmasa bile kendi müziğinizi yapıp besteleyebiliyor ve enstrüman çalma alışkanlığı kazanıyorsunuz.
Devamı hakkındaGarageBand Uygulama İncelemesi