Amiral Gemisi: Asus ROG GZ700 Türkiye’de Satışa Sunuldu

0
ASUS'un yeni amiral gemisi, Asus ROG GZ700 | Asus ROG GZ700 İncelemesi Help Mert
ASUS'un yeni amiral gemisi, Asus ROG GZ700 | Asus ROG GZ700 İncelemesi Help Mert

Sevgili Help Mert takipçileri: CES 2019’un en büyük sürprizlerinden biri olan ASUS’un yeni “amiral gemisi” oyun bilgisayarı Republic of Gamers (ROG) GZ700 modelini bu yazımızda incelemiştik: ASUS’un Yeni Amiral Gemisi: Asus ROG GZ700 Standart masaüstü bilgisayarların yerini alan, çarpıcı tasarımıyla dizüstü oyun bilgisayarlarının formunu yeniden tanımlayan Asus ROG GZ700, ülkemizde satışa sunuldu. Bu yazımızda Asus ROG GZ700’ün özelliklerini sizlere kısaca aktaracağız.

Asus ROG GZ700 İncelemesi

ROG GZ700’ün 17,3 inçlik Full HD ekranı ultra akıcı 144 Hz yenileme hızı ve NVIDIA G-SYNC teknolojisiyle görsel şölen sunarken, 3 ms tepki süresi de rekabetin yoğun olduğu oyunlarda avantaj sağlıyor. Intel’in üst düzey Core i9 işlemcisi ve NVIDIA GeForce RTX 20 Serisi harici grafik işlemcisiyle çalışan ASUS ROG GZ700, gelişmiş soğutma sistemi sayesinde hem işlemciyi hem de ekran kartını standart hızların çok üstüne aşırtarak rakipsiz performans sağlıyor.

Yeni oyuncu bilgisayarı Asus ROG GZ700 incelemesi | Help Mert
Yeni oyuncu bilgisayarı Asus ROG GZ700 incelemesi | Help Mert

Performans canavarı oyunları en yüksek akıcılıkta oynatabilmek için GeForce RTX 2080 harici ekran kartından faydalanan ASUS ROG GZ700, NVIDIA Turing GPU mimarisi ve devrim yaratan RTX platformu sayesinde oyunlardaki aydınlatma, gölge, yansıma ve diğer efektleri çok daha gerçekçi hale getiriyor. Bu mimari oyun tutkunlarının yanı sıra video içerik üretimi, bilimsel modellemeler ve derin öğrenme için de ideal bir çalışma ortamı sunuyor.

Detaylı incelememizi okumak için bu yazımızı okuyabilirsiniz: ASUS’un Yeni Amiral Gemisi: Asus ROG GZ700

Asus ROG GZ700 Satışa Sunuldu

Oyun tutkunlarının kullanım alışkanlıklarını yakından inceleyen ROG Ar-Ge ekibi, harici klavye ve ekran kullanım alışkanlıklarını gözlemleyerek amiral gemisini buna uygun şekilde tasarlanan ve CES 2019’un en büyük sürprizlerinden biri olan ASUS’un yeni “amiral gemisi” oyun bilgisayarı Republic of Gamers (ROG) GZ700 modeli yılın ikinci çeyreğinde oyun tutkunlarıyla buluşması bekleniyordu.

Beklenen zaman geldi! Asus ROG GZ700, ülkemizde satışa sunuldu. ROG Ar-Ge tarafından her detayı özel olarak tasarlanan Asus ROG GZ700’ü satın almak için Asus ile iletişime geçebilirsiniz.

Asus ROG GZ700 hakkında ayrıntılı bilgilere Asus’un internet sitesinden de ulaşabilirsiniz: Asus ROG GZ700

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here