Samsung Gear S3 Frontier İncelemesi

0

Merhaba sevgili Help Mert okurları bugün sizlerle birlikte Samsung Gear S3 Frontier‘ın detaylı incelemesini yapacağız. Arkadaşlar öncelikle Samsung Gear S3 Frontier‘in arayüz konusunda oldukça gelişmiş durumda, bu sayede saat üzerinde istediğimiz tasarımda görünüme sahip oluyoruz. Cihazın pil ömrü denemelerimize göre en yüksek ekran ışığında, çok rahatlıkla 3 gün götürebiliyor. İsterseniz gelin Samsung Gear S3 Frontier İncelemesi ‘ni yapalım.

Samsung Gear S3 Frontier İncelemesi

Samsung Gear S3 Frontier Teknik Özellikleri

Boyut: 49 x 46 x 12.9 mm 63 gram
Ekran: 
1.3 inç Super AMOLED 360 x 360 çözünürlük
Ekran koruma: Gorilla Glass SR+ ( Çizilme ve kırılma durumlarına dayanıklı )
İşletim Sistemi: 
Tizen 2.3.2
İşlemci: 
Exynos 7270 1 Ghz çift çekirdek
RAM: 768 MB 
Depolama: 
4 GB
Batarya: 
380 mAh
Bağlantı:  
802.11 b/g/n, Bluetooth 4.2, NFC

Samsung Gear S3 Frontier İncelemesi

Gear S3, bir gün içerisinde attığımız adımı, toplam yürüdüğümüz mesafeyi ve hatta aynı uygulamayı kullanan arkadaşlarınız ile adım yarışı bile yapabilmemizi sağlıyor. Yine uyku saatimizi de hesaplayabiliyor. Gear S3 ile telefon görüşmelerinizi yapabilir ve müziğinizi saat üzerinde dinleyebilirsiniz. En önemli özelliklerinden birisi ise telefonunuzu bir yerde unuttuğunuz zaman bluetooth bağlantısı sona ereceği için Gear S3 uyarı veriyor ve telefonunuzun yanınızda olmadığını anlayabiliyorsunuz.

Ekranın dokunmatik hissiyatı ve arayüzü gerçekten çok kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Gear S3, IP68 sertifikası sayesinde suya dayanıklı bir yapıya sahip. Bu sayede bu akıllı saati 1.5 metreye kadar 30 dakika boyunca su altında tutabilirsiniz.

Videolu İnceleme İçin;

  Abone Olmak için Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here