4. Akdeniz Bilişim Zirvesinde Buluşalım mı? | Akdeniz Bilişim Merkezi

0
4. Akdeniz Bilişim Zirvesinde Buluşalım mı? Help Mert Akdeniz Bilişim Merkezi
4. Akdeniz Bilişim Zirvesinde Buluşalım mı? Help Mert Akdeniz Bilişim Merkezi

Merhaba, sevgili Help Mert takipçileri: Piksel Akademi tarafından düzenlenecek ve bu yıl 4.sü yapılacak olan Akdeniz Bilişim Zirvesi, Antalya’dan tüm Türkiye’ye yayılacak bir bilişim etkisi başlatıyor. Geleceği günümüze taşıyacak ve katılımcılarına müthiş bir deneyim yaşatacak etkinliğin bu yıl 4.sü düzenleniyor. Ben de bu zirveye konuşmacı olarak katılacağım. 4. Akdeniz Bilişim Zirvesinde Buluşalım mı?

4. Akdeniz Bilişim Zirvesinde Buluşalım mı?

8 Aralık 2018 Cumartesi günü Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde yapılacak olan etkinlikte, uluslararası ve ulusal markalarla; Yapay Zeka, İnsansı Robotlar, Endüstri 4.0, Siber Güvenlik, Dijital Para, Girişimcilik, Bilişimde Farkındalık, Algı Yönetimi, Dijital Pazarlama, Dijital Tasarım ve Yeni Nesil iş Modelleri hakkında konuşulacak.

Bilişim uzmanları, akademisyenler ve öğrencilerden oluşan 2500 kişilik bir katılımcı ile bölgedeki en büyük etkinlik olma özelliği taşıyacak. Teknoloji ve bilişimde farkındalık parolasıyla yola çıkan Piksel Akademi, etkinliği konferans havasından çıkarıp bir bilişim festivaline dönüştürmeyi hedefliyor.

4. Akdeniz Bilişim Zirvesinde Buluşalım mı? Help Mert Akdeniz Bilişim Merkezi

Dünyayı artık bilişim şirketleri yönetiyor. Hem ekonomik hem de sosyal hayatımızda oldukça baskın bir şekilde yer alan bilişim ağacının bu yeni ürünlerine kayıtsız kalmak imkansız. Sürekli değer üretilen ve ekonomik güçleri ülkelerden fazla olmaya başlayan projeler, ürünler ve teknolojiler ile hayatımız baştan aşağı değişti ve hızla değişmeye devam edecek.

“Bu manzara karşısında ülkemiz ve ilimizin bilişim alanında farkındalığını arttırmanın milli bir görev olduğuna inanıyoruz.”

Ülkemiz için çok önemli olan konuların işlendiği zirveye bende konuşmacı olarak katılacağım. Böylesi önemli bir zirvede sizlere elimden geldiğince faydalı olmaya çalışacağım.

Zirve hakkında detaylı bilgilere ve zirvede yer alacak konuklara bu adresten ulaşabilirsiniz: Akdeniz Bilişim Zirvesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here