Apple Yazılım Güncelleştirme Rehberi iOS11 ve iOS12 Nasıl Yüklenir?

0
Apple Yazılım Güncelleştirme Rehberi iOS11 ve iOS12 Nasıl Yüklenir?

Merhaba sevgili Help Mert Okurları, Apple cihazlarında yazılım güncelleştirmesi nasıl olur? ve en stabil yazılım güncelleştirmesini nasıl yaparız? Bunlar hakkında yararlı bilgiler vereceğim. Öncelikle yeni bir yazılım güncelleştirmesi geldiği zaman, size zaten bildirim geliyor. Eğer yapmak isterseniz, öncelikle Wi-Fi‘yi açmanızı öneriyorum ki hücresel veri ile güncelleştirme yapmasın. Yazılım güncelleştirmek için, Genel sekmesine giriyoruz ve buradan yazılım güncelleştirmesine giriyoruz. Bu sekmeden de güncelleyebilirsiniz ancak en hatasız versiyonu için benim yaptığım gibi yapınız.

Teknik Sıkıntıdan Dolayı Odak Problemi Yaşadık, Üzgünüz.

Yazılım güncelleştirmesi yapmak için, şarj aletinin kablosunun bir ucunu bilgisayara bir ucunu ise telefonunuza takmalısınız. Taktıktan sonra bilgisayarınızın masa üstüne otomatik olarak bir sekme açılıyor ve bu sekmede yeni yazılım mevcut indirmek ister misiniz? Gibisinden bir uyarı çıkıyor.

Kabul ettikten sonra sağ üst tarafta bir indirme butonu var, orada indirme istatistiklerini görebiliriz. Bu yazılım güncelleştirmesi uzun sürebilir, sabırlı olun. Yazılım indikten sonra bekleyin ve hiç bir şekilde data kablonuzu çıkartmayın.

Yazılım Güncelleştirme
Şuan da Yazılım Yükleniyor

Yazılım yüklemesi bittikten sonra gönül rahatlığı ile data kablonuzu telefonunuzdan çıkartabilirsiniz.

Videolu Anlatım İçin;

  Abone Olmak için Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here