Dev Etkinliğe Davetlisiniz – Aramamotoru.com Etkinliği 13 Mayıs’ta!

1
Dev Etkinliğe Davetlisiniz - Aramamotoru.com Etkinliği 13 Mayıs’ta!
Dev Etkinliğe Davetlisiniz - Aramamotoru.com Etkinliği 13 Mayıs’ta!

Uzun zamandır birbirinden güzel SEO eğitimleri ve çeşitli etkinlikler düzenleyen aramamotoru.com şimdi DEV ETKİNLİK düzenliyor üstelikle ücretsiz.
4. Seo Etkinliğinden sonraki etkinliklere katılamamıştım ama bu sefer gelin dev etkinlikte buluşalım. Birbirinden güzel konuşmacılar ile efsane bir etkinlik olacak. Senide aramızda görmek istiyoruz.

Etkinlik ne zaman gerçekleşecek?

Türkiye’de arama motoru pazarlaması ile ilgili farkındalık sağlamak istediğimiz ve sektörün gelişimine katkıda bulunacak veri akışı oluşturmayı hedeflediğimiz Aramamotoru.com etkinliği 13 Mayıs 2017’de Bahçeşehir Üniversitesi’nde B Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Etkinliğe Nasıl katılabilirim?

Bilet almak için buraya tıklayıp ücretsiz şekilde kayıt olabilirsiniz.

Aramamotoru.com Etkinliği Konuşmacıları

Ahmet Beliktay

2012 yılında Anadolu Üniversitesi, İletişim Bilimleri Fakültesi’nden mezun olan ve İngilizce İşletme alanından yandal yapmış olan Ahmet Beliktay özel bir burs ile Hochschule Rheinmain(Wiesbaden) Üniversitesi’nde Medya Yönetimi alanında eğitim almıştır. Sarar, DF İstanbul, Mıknatıs Production, Eskişehir Ticaret Odası, ve Hisseli Harikalar Fabrikası yönetici olarak çeşitli görevler üstlenmiştir. 2011 yılında dijital medya sektörü odaklı ve sosyal medya odaklı blog olan Aristolog.com‘u kurmuş ve Ağustos 2015’ten itibaren Akıl Fikir İşleri (AFI) Şirket Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Aykut Aslantaş

7 senedir startup ve ajans tarafında dijital pazarlama alanında bir çok değerli yerel ve global marka ile çalıştıktan sonra şu anda GroupM Türkiye bünyesinde Data ve Teknoloji Direktörü olarak aktif iş hayatına devam etmektedir.

 

 

Buğra Ayan

Ayan,1989 yılı Erzurum doğumludur. 2012 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Gazi Üniversitesi Bilişim Sistemleri Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 2013 yılı itibariyle Milli Savunma Sistemleri ARGE Başkanlığı’nda mühendis olarak göreve başlayan Ayan, 2015 itibariyle Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanlığı’nda Uzman olarak göreve devam etmektedir. Yaklaşık 10 yıldır internet üzerine çalışmalar yapan Ayan’ın İnternet Sırları (2009), APPInventor ile Mobil Uygulama Geliştirme (2015) , Sosyal Ağlar Tarihi (2016) isimli 3 adet kitabı bulunmaktadır.

Ferdi Küçük

2000 yılında başlamış olduğu yazılım geliştirici serüvenini 2013 yılı itibariyle IT ile birleştirerek, Sunucu Çözümleri çatısını kurmuştur. 2013 yılından günümüze Sunucu Çözümleri genel müdürlük görevini üstlenmiştir.

 

 

Funda Güleç Yalçın (Fundalina)

Yaşam tarzı ve blogu fayda üzerine yazan Fundalina, Fundalina.com adında uzun yıllardır üzerine eğildiği yazılardan ve incelemelerden oluşan kişisel bir bloga sahip. Sosyal medyanın en eski yüzlerinden biri olan Fundalina blogunda ağırlıklı olarak teknoloji, kültür – sanat, markalar, yeni girişimler, sosyal medya, dijital iletişim, pazarlama, gastronomi, bilim ve bilim kurgu ağırlıklı sinema yazılarına yer veriyor.

 

Görkem Çetin

Dr. Görkem Çetin, daha önce TÜBİTAK, VESTEL ve Turkcell firmalarında çalıştı. Akademisyen olduğu dönemde çeşitli üniversitelerde Linux ve ağ yönetimi hakkında dersler verdi. 5 kitabı, toplamda 80’den fazla atıfı olan 11 yayını vardır. Halen Countly veri analizi firmasında görev yapmaktadır.

 

 

Hamza Şamlıoğlu (teakolik)

Bilişim ve bilgisayar dünyasına 1993’de adım atan Hamza Şamlıoğlu donanım ve ağ üzerine kendini geliştirerek başladığı kariyerine teknoloji dünyası ve IT uzmanı olarak uzun bir süre devam etti. Gelişen teknolojik gelişmeleri sıkı takip eden teakolik blogundaki 3000’den fazla yazı ile takipçileriyle buluştu. Sosyal Medya Analizi, Sosyal Medya ve Bloglar, Sosyal Medya’da Güvenlik, Sosyal Medya Takibi, Bilgi Güvenliği Farkındalığı, Giyilebilir Teknolojiler ve Mobil Teknolojiler konularında devam eden aktif eğitimleri bulunuyor.

 

Hasan Yaşar

1998 yılında internet dünyası ile tanışmıştır. Hazırlamış olduğu ilk projesini 1999 yılında geniş kitlelere duyurmayı başarmıştır. İstanbul Kültür Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunudur. 98 yılından itibaren bir çok internet projesi hazırlamış, danışmanlık vermiş ve büyümelerine katkı sağlamıştır. SEO’nun henüz isminin koyulmadığı yıllarda arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için çalışmalar yapmıştır. Marmara Üniversitesi’nde Yaratıcılık ve Yenilikçilik Yönetimi “Creativity and Innovation Management” dersi ve İstanbul Kültür Üniversitesi’nde SEO Eğitimi vermektedir. Bilgi birikimini aktarabilmek amacıyla SEO Eğitimi’ni herkese açık biçimde vermeye başlamıştır. www.hasanyasar.com

Haydar Özkömürcü

Growth Hacking’e çok ilgi duyan bir pazarlama uzmanı olan Twitter’cı Olmak ve Google’cı Olmak adında iki e-kitaba sahip Haydar Özkömürcü kariyerine döneminin popüler uygulaması MSN ve HTML dili üzerine kurgulayarak başlamış, takip eden süreçte ajans dünyası, marka yönetimi, kurum içi eğitimler ve girişimcilik başlıklarında yoğun bir özgeçmişe sahip

 

Kadir Doğrubakar (odunherif)

1986 doğumlu, aslen Üsküplü. 4 yıl Trakya Üniversitesi Fizik bölümünde okuduktan sonra okulu bıraktı. Bir süre internet reklamcılığıyla uğraştı. Fizik bölümünü bıraktıktan sonra SDÜ Bilgisayar Programcılığı bölümünü kazandı, sonrasında DGS ile Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’ne geçiş yaptı. Halen öğrenci. İnternette “Odun Herif” olarak tanınıyor.

 

Kadir Soner Şensoy

App Samurai(Techstars ’17) kurucu ortağı olan Soner Şensoy, şimdiye kadar Nike, Ebay, Hotspot Shield, Stubhub gibi markalara mobil pazarlama ve App Store Optimizasyonu danışmanlığı verdi. Aynı zamanda Netvent ve Growth Tower kurucu ortağı da olan Soner, Odtü Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunu.

 

 

Okan Yıldırım

9 Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu. 6Q Yazılım kurucu ortağı. 2012 yılında AlanAdlari.comve DomainBulten.com‘u kurdu. Alanadı sektöründe ses getiren Okan Yıldırım girişimci aynı zamanda alan adı yatırımcısı.

 

 

Oktay Çomak

Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya bölümünden mezun olmuştur. 10 yıllık SEO ve IT tecrübesi bulunmaktadır. Şu anda Milliyet Gazetesi’nde SEO danışmanı olarak görev almaktadır. Daha öncesinde Reknova, Youth Republic ve Hürriyet gibi alanlarında başarılı firmalarda çalışmıştır.

 

 

Ramazan Becer

2009 yılına kadar turizm sektöründe yer alan Ramazan Becer “Doğru zamanda, doğru biçimde” değerlendirerek dijital dünyaya ilk adımını atmış ve emlak, bilişim ve dijitali birleştirerek yenilikçi hamlelerle kariyer basamaklarını tırmanmıştır. Yenilikçi hamleleri doğru noktalara temas ederek başarılı hale getiren Ramazan Becer  önemli sektörel başarılara imza atan CRM Medya’yı 2012’de kurdu.

 

Ve sürpriz konuşmacılar.

Aramamotoru.com Etkinliği Tamamlandı.

Hasan Yaşar ile Röportajım

Aramamotoru.com Etkinliği Hakkında Videolar

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here